Bilgi

1.Sınıf Tüm Dersler Yıllık Plan – Tek Sayfa Özel

1.Sınıf Tüm Dersler Yıllık Plan – Tek Sayfa Özel


1.Sınıf Tüm Dersler Yıllık Plan – Tek Sayfa Özel olarak hazırladığım planların hepsi meb uyumludur. Harflerin veriliş tarihi meb uyumlu hazırlanmıştır. Hangi harf hangi hafta verilecek hangi harf hangi hafta öğretilecek dil bilgisi konuları hangi hafta hangi konular verilecek hepsini tek sayfa halinde yıllık plan olarak hazırladım. Kitapların içeriğindeki konu ve kazanımlara göre haftalık plan şeklinde düzenledim. Türkçede hangi hafta hangi dil bilgisini hangi üniteyi hangi konuyu öğreteceğinizi yazdım. Aynı şekilde Matematik hafta hafta hangi konular işlenecek yazdım. Hepsini tek sayfaya sığdırmaya çalıştım. Bazı yerlerde kısaltmalar kullanmış olabilirim. Bu yüzden yazım hatalarına ya da bu tarz kısaltmalara takılmayın 🙂

1.Sınıf Tüm Dersler Yıllık Plan – Tek Sayfa Özel planlarımı aşağıdaki linkten ücretsiz indirebilirsiniz. Tamamen özgün hazırladım. Ufuk koca imzalı bu yıllık planları paylaşırken lütfen adımı silmeyin. Tek tek tüm kitapları sayfa sayfa inceleyip haftalara bölüp büyük emeklerle hazırladım. Yüzde yüz meb uyumludur. Türkçe, Matematik ve Hayat Bilgisi Yıllık planlarını tek sayfaya hazırladım. Telefonunuzda buldurduğunuzda yıl sonuna kadar hangi hafta hangi konuları işleyeceğinizi anında görebilirsiniz.

Bu yıllık planı öğrencilerinize de gönderip onlarında hangi konuları işleyeceği hakkında fikir sahibi olmaları çok faydalı olacaktır. Hatta siz de Her konu sonrasında mini testler yaparak konuları anlayanların yanına + eksik olanların yanına – koyarak yıl sonu tekrarlarda bu konulara ağırlık verip tekrarlar yapabilirsiniz. Hem de öğrenci kendi seviyesini bilir. 2021-2022 yıllık planları indirmeyi unutmayın.

Aşağıdaki linkten 1.sınıf tek sayfa yıllık planları 2021-2022 yıllık planları indirebilirsiniz.

Boyut 2.55 Mb
İndirildi 1841

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Tüm Hakları Saklıdır © 2021 www.ufukkoca.com