PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : FUFUK ile Deyim ve Atasözü Boyuyorum [Resimli Boyama Süper] Kampanyalı Fiyat

Ufuk KOCA
19-08-2018, 19:12
TANITIM VİDEOMUZ

https://www.youtube.com/watch?v=KXPj-H3VWiM&t=61s

İçerik:

Sette 5 adet kitap ve 5 adet değerlendirme kitapçığı bulunmaktadır. Toplam 200 sayfadır. 48 adet deyim ve 32 adet atasözü vardır.

Resimleri verilen deyimler ve atasözleri öğrencilere yorumlatılır. Resimde Fufuk ne yapıyor? gibi. Gelen cevaplar ile deyim ve atasözü buldurmaya çalışılır. Bulunan deyim boyanarak akılda kalıcı olması sağlanır.

Baskı : 1.Baskı

Kitap Sayısı : 5

Sayfa : 32 Sayfa

Boyut : 14cm x 20cm

Kalite : 80 gr 1. Hamur

Kapak : 300gr Mat Kuşe + Parlak Selefon

FİYAT : 60 TL - KARGO HER ZAMAN ÜCRETSİZ.
SADECE TOPLU SİPARİŞİMİZ VARDIR. TEKLİ ALIM YOKTUR.
Toplu Sipariş = Whatsap : 0 552 252 83 85

TUBAYILMAZ
04-01-2019, 00:26
öğrencilerin en çok zorlandığı hatta ortaokulda bile en fazla soru kaçırdığı konulardan biri olan deyimleri, bu kitap ile hem daha ilgi çekici kılabilir hem de sevdirebiliriz. ben hem okul kitaplığıma hem de evdeki kitaplığıma aldım. etkinlikler ve en sonda bulunan değerlendirme etkinlikleri de çok özenle hazırlanmış. elinize emeğinize sağlık. çok teşekkür ederz.

Nazlı Uyanıksoy
07-01-2019, 11:08
Sitenize ara ara girip destek alıyordum çok beğendiğim öğrencilere ve öğretmenlere armağan edilmiş bir siteniz var ellerinize emeklerinize sağlık öğretmenimizin tavsiyesi ile FUFUK İLE DEYİMLERİ BOYUYORUM kitabınızı aldık muhteşem çok beğendik öncelikle ilginiz için sorunsuz kargo ve ödeme konusunda güveniniz için teşekkürler artık sıkı bir takipçiniz olduk😊

necirvan1212
04-02-2020, 21:05
hocam kitapları inceleyebileceğimiz pdf ler var mı acaba

Ufuk KOCA
04-02-2020, 22:35
hocam kitapları inceleyebileceğimiz pdf ler var mı acaba

PDF Telif gereği veremiyoruz. Fakat Videomuzu izlediyseniz sayfaların örneklerini görebilirsiniz. İlgi ve alakanız için çok teşekkür ederim.