Bilgi

İlkokul 1.Sınıf Düzenli Çizgi Çalışmaları

İlkokul 1.Sınıf Düzenli Çizgi Çalışmaları


İlkokul 1.Sınıf Düzenli Çizgi Çalışmaları ile çocuklarımıza okuma yazma sürecine hazırlamak istenir. Bu çalışmalar çocuğun kalem tutması yönünden önemlidir. Bu çalışmalarda çocuklara kalemin nasıl tutulacağını öğretmeliyiz. Çocuklarda psikomotor becerilerini geliştirmeliyiz.

İlkokul 1.Sınıf Düzenli Çizgi Çalışmaları aynı zamanda Harf öğretimine hazırlık aşamasıdır. Çizilen çizgiler harflerin yazımı sırasında büyük kolaylık sağlayacaktır. Çizgi çalışmalarını yapan öğrenciler ile yapmayan öğrenciler arasında büyük farklar görülecektir.

Aşağıda vereceğimiz linklere tıklayıp ücretsiz bir şekilde PDF olarak indirebilirsiniz. Fotokopi çekip kullanabilirsiniz. Ticari amaçla kullanımı yasaktır.

İlkokul birinci sınıflar için hazırladığım çizgi çalışmaların tamamı Ufuk KOCA tarafından yapılmıştır. Emek dolu çalışmalarımı umarım beğenirsiniz. Sitemizi öğretmen arkadaşlarınızla ya da çevrenizle paylaşarak daha çok çocuğumuza faydalı olmasını sağlayabilirsiniz.

1.Sınıf çizgi çalışmaları kapsamında hazırladığımız düzenli çizgi çalışmaları hakkında aklınıza takılanları iletişim bölümünden bana iletebilirsiniz. Dilerseniz 1.Sınıflar için özel hazırlanan alanında tek FUFUK OKUMA YAZMA setimizi satın alabilirsiniz.

1.Sınıf FUFUK OKUMA YAZMA SETİ satın almak için BURAYA TIKLAYIN.

1.sınıf düzenli çizgi çalışmasını aşağıdaki linkten ücretsiz indirebilirsiniz. PDF olarak indirdikten sonra etkinliği yazıcıdan çıktı alabilirsiniz. Çalışmaların Ticari amaç ile çoğaltılması ve Bilgisayarda Depolanması yasaktır. Tüm hakkı saklıdır.

Kullanım İzni : Siteden indireceğiniz tüm çalışmalarımı sadece fotokopi çekip kullanmanıza izin vardır.
Kullanım Yasakları : Siteden indirdiğiniz çalışmaların ticari amaç ile kullanımı ve bilgisayarda depolanması yasaktır.

1.Sınıflar için hazırladığım düzenli çizgi çalışmalarını aşağıdaki linkten ücretsiz indirebilirsiniz. Birinci sınıf düzenli çizgi çalışmalarını bedava indirmek için aşağıdaki linke tıklamayı unutmayın.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BİRDE BUNLARA BAKIN

Tüm Hakları Saklıdır © 2021 www.ufukkoca.com