Bilgi

İlkokul 1.Sınıf Düzensiz Çizgi Çalışmaları

İlkokul 1.Sınıf Düzensiz Çizgi Çalışmaları


İlkokul 1.Sınıf Düzensiz Çizgi Çalışmaları ile çocuklarımıza okuma yazma sürecine hazırlamak istenir. Bu çalışmalar çocuğun kalem tutması yönünden önemlidir. Bu çalışmalarda çocuklara kalemin nasıl tutulacağını öğretmeliyiz. Çocuklarda psikomotor becerilerini geliştirmeliyiz.

İlkokul 1.Sınıf Düzensiz Çizgi Çalışmaları aynı zamanda çocukların sıkılmaması için eğlenceli hale getirilmiştir. Çizip boyama yapmaya uygundur. Öğrenciler önce çizgi çalışmalarını yapacaklar daha sonra resimleri boyayarak eğleneceklerdir. Böylece çizgi çalışmalarında sıkılmamış olacaktır.

Aşağıda vereceğimiz linklere tıklayıp ücretsiz bir şekilde PDF olarak indirebilirsiniz. Fotokopi çekip kullanabilirsiniz. Ticari amaçla kullanımı yasaktır.

İlkokul birinci sınıflar için hazırladığım çizgi çalışmaların tamamı Ufuk KOCA tarafından yapılmıştır. Emek dolu çalışmalarımı umarım beğenirsiniz. Sitemizi öğretmen arkadaşlarınızla ya da çevrenizle paylaşarak daha çok çocuğumuza faydalı olmasını sağlayabilirsiniz.

1.Sınıf çizgi çalışmaları kapsamında hazırladığımız düzensiz çizgi çalışmaları hakkında aklınıza takılanları iletişim bölümünden bana iletebilirsiniz.

1.sınıf düzensiz çizgi çalışmasını aşağıdaki linkten ücretsiz indirebilirsiniz. PDF olarak indirdikten sonra etkinliği yazıcıdan çıktı alabilirsiniz. Çalışmaların Ticari amaç ile çoğaltılması ve Bilgisayarda Depolanması yasaktır. Tüm hakkı saklıdır.

Kullanım İzni : Siteden indireceğiniz tüm çalışmalarımı sadece fotokopi çekip kullanmanıza izin vardır.
Kullanım Yasakları : Siteden indirdiğiniz çalışmaların ticari amaç ile kullanımı ve bilgisayarda depolanması yasaktır.

1.Sınıflar için hazırladığım düzensiz çizgi çalışmalarını aşağıdaki linkten ücretsiz indirebilirsiniz. Birinci sınıf düzensiz çizgi çalışmalarını bedava indirmek için aşağıdaki linke tıklamayı unutmayın.

Dilerseniz 1.Sınıflar için özel hazırlanan alanında tek FUFUK OKUMA YAZMA setimizi satın alabilirsiniz.

1.Sınıf FUFUK OKUMA YAZMA SETİ satın almak için BURAYA TIKLAYIN.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BİRDE BUNLARA BAKIN

Tüm Hakları Saklıdır © 2021 www.ufukkoca.com