Bilgi
1.Sınıf Online Denemeler

1.Sınıf Online Denemeler


1.Sınıf Online Denemeler Bu yazımızda sizlere 1.sınıf online denemelerin linklerini paylaşacağız aşağıdaki linklere tıklayarak online denemelere katılabilirsiniz. 1.Sınıflar2.dönem yıl sonuna kadar toplam 4 tane denemeye katılacaktır. Her ay sonu yapacağımız denemeler ile seviyeni ölçebilir eksiklerini öğrenebilirsin. Bu sayede kendini daha iyi geliştirmiş olursun. Derslerinde başarılı olmak istiyorsan mutlaka bu denemelere katılmalısın. Denemelere dilediğiniz zaman katılabilirsiniz. Ama sizlere bir zaman çizelgesi sunacağız ve tavsiyemiz o tarihlerde katılmanızdır.

1.Sınıflar 1.Online Deneme > Şubat ayının son haftası

1.Sınıflar 2.Online Deneme > Mart ayının son haftası

1.Sınıflar 3.Online Deneme > Nisan ayının son haftası

1.Sınıflar 4.Online Deneme > Mayıs ayının son haftası

Yukarıda bahsettiğimiz zamanlarda online denemelere katılırsanız sizler için daha verimli olacaktır. 1.Sınıf Online Denemeler  öğrencilerin başarısını ölçtüğü kaliteli sorulardan oluşan bir araçtır. Her öğrenci seviyesi farklı olduğu için lütfen siz kendinizle yarışın. Kendinizi bir sonraki denemede geçmeye çalışın. Böylece asıl başarıya ulaşabilirsiniz.

Aşağıda vereceğim linkleri kullanarak 1.Sınıf Online Denemelere katılabilirsiniz. Başta da belirttiğim gibi bizim verdiğimiz plan dahilinde çözerseniz daha verimli olacaktır. Hepsini arka arkaya çözmek ya da yıl sonunda hepsini çözerim demek yanlış olacaktır.

1.Sınıflar 1. Online Deneme Sınavı – Şubat Ayının Son Haftası Denemeye Katılmak için TIKLA

1.Sınıflar 2. Online Deneme Sınavı – Mart Ayının Son Haftası Denemeye Katılmak için TIKLA

1.Sınıflar 3. Online Deneme Sınavı – Nisan Ayının Son Haftası Denemeye Katılmak için TIKLA

1.Sınıflar 4. Online Deneme Sınavı – Mayıs Ayının Son Haftası Denemeye Katılmak için TIKLA

Denemeler umarım faydalı olur. Tüm soruları özenle hazırladım. Kullandığım program ise Adobe Indesign programıdır. Çocuklar soruları çözerken hem eğlenecek hem öğrenecekler. Yeni Nesil Sorulara da yer verdim. Tüm soruların yeni nesi olması çocukları zorlayacağını düşündüm. Bu yüzden seçici de olması için ara ara yeni nesil sorular sordum. Bu yeni nesil soruları çözenler bir adım önde olacaklardır. Her ders için yeni nesil sorular vardır. Özellikle matematik dersi için hazırladığım yeni nesil sorular bir çok kazanımları birleştirip sordum.

Tüm çocuklara faydalı olması dileğiyle. Dilerseniz www.FufukDeneme.Com sitemize de ücretsiz üye olup her ay sonu düzenlediğimiz Türkiye Geneli Online Deneme Sınavına Katılabilirsiniz. Böylece Türkiye Geneli Sıralamanızı Öğrenebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Tüm Hakları Saklıdır © 2021 www.ufukkoca.com