Bilgi
Fufuk ile Deyim ve Atasözü Boyuyorum

Fufuk ile Deyim ve Atasözü Boyuyorum


Fufuk ile Deyim ve Atasözü Boyuyorum Kitap Tanıtı. Fufuk karakterini oluşturup ilk yazdığım kitaptır. İlk önce Sadece Deyimler kitabını çıkarmıştım. Daha sonra atasözlerini de ekleyerek set haline getirdim.

DİKKAT: Sınıfça ya da Toplu toplu siparişlerde Fiyatımız 60 TL’dir. Kargo Ücretsizdir.

Toplu Siparişler için Whatsapp ( 0 552 252 83 85 ) numarasına yazmanız yeterli. 

Tekli siparişleri fufukyayinlari.com sitesinden verebilirsiniz.

 
KİTAP TANITIM VİDEOMUZ

 

İçerik:

Sette 5 adet kitap ve 5 adet değerlendirme kitapçığı bulunmaktadır. Toplam 200 sayfadır. 48 adet deyim ve 32 adet atasözü vardır. Fufuk ile Deyim ve Atasözü Boyuyorum Kitap setimizin değerlendirme kitapçıklarında karekod ile tüm cevapları anında öğrenebilirsiniz. Sizin atasözlerini bilmenize ya da kitabı okumanıza gerek kalmadan sadece karekod okutarak çocuğunuzun ya da öğrencilerinizin doğru yapıp yapmadığını görebilir kontrol edebilirsiniz. 3 kitap deyim ve 2 kitap atasözünden oluşmaktadır. Her kitap 32 sayfadır. Her kitaba ait bir de değerlendirme kitapçığı vardır. değerlendirme kitapçıkları 8 sayfadan oluşmaktadır. Değerlendirme kitapçığında farklı tür etkinlikler bulunmaktadır. Eşleştirme boşluk doldurma çoktan seçmeli vb. Çocuklar bu etkinlikleri yapabilmek için kitaptaki deyimleri ya da atasözlerini öğrenmesi ve boyaması gerekmektedir. Çünkü sorular bunlarla ilgili olacağı için kitabı okumadan çözmesi zor olacaktır.

Resimleri verilen deyimler ve atasözleri öğrencilere yorumlatılır. Resimde Fufuk ne yapıyor? gibi. Gelen cevaplar ile deyim ve atasözü buldurmaya çalışılır. Bulunan deyim boyanarak akılda kalıcı olması sağlanır.

Baskı : 1.Baskı

Kitap Sayısı : 5

Sayfa : 32 Sayfa

Boyut : 14cm x 20cm

Kalite : 80 gr 1. Hamur

Kapak : 300gr Mat Kuşe + Parlak Selefon

Görseller:

Fufuk ile deyim ve atasözü boyuyorum kitabı

 

Diğer kitaplarımızı incelemek isterseniz aşağıdaki linke tıklamanız yeterli.

Fufuk ile Türkiye Macerası Hikâye setini incelemek için tıkla


Eğer siz de Fufuk ile Deyim ve Atasözü boyuyorum setimizi beğendiyseniz arkadaşlarınıza önermeyi unutmayın. Her çocuğun mutlaka deyim ve atasözlerini bir de bu şekilde öğrenmesini isterim. Hem eğlenecek hem kalıcı öğrenme sağlayacak. Çocuk hem deyimi tahmin edecek hem boyama yaparak etkileşime geçecek hem de örnek cümle yazacak.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Tüm Hakları Saklıdır © 2021 www.ufukkoca.com