Bilgi

3.Sınıf 25.Hafta Fufuk Haftalık Ödev

3.Sınıf 25.Hafta Fufuk Haftalık Ödev

3.Sınıf 25.Hafta Fufuk Haftalık Ödev Etkinlik Paketinde neler var bakalım.

İşte size Haftalık Sunum Paketi. Akıllı Tahtanızda, Telefonda, Bilgisayarda, Zoom da istediğiniz her yerde açabileceğiniz sadece internete ihtiyaç duyacağınız bu etkileşimli sunumumuzu umarım beğenirsiniz.

Fufuk Haftalık Ödev çalışmalarını hazırlamak inanın çok vakit alıyor. Sizlerden gelen yorumlar ve beğeniler bana moral oluyor. Umarım faydalı olur çocuklarımıza. Sunumu tam ekran yaparak Tamamen reklamsız kullanabilirsiniz. Tüm içerik etkileşimlidir. Konu özetleri, etkinlikler ve testler vardır. Türkçede çocukların en çok zorlandığı konu olan yazım kurallarını işledik. Matematikte 3.sınıf kilogram ve gram konularını işledik. matematik kilogram ve gram problemleri sorduk ve yeni nesil soru sorduk. Fen bilimlerinde ben ve çevrem ünitesini işledik. Hayat bilgisinde ise ülke yönetimini işledik.

3.Sınıf 25.Hafta Fufuk Haftalık Ödev Çalışmalarını aşağıdaki linkten PDF olarak indirebilirsiniz.

İndirmek için 10 saniye bekleyin.

Haftalık Sunumu Paketi Etkinliklerini Sunum Olarak aşağıdan yapabilirsiniz. Tam Ekran Yapmak için Pencerenin sağ alttaki icona tıklayın
ŞU AN TÜRKÇE VE MATEMATİK KONULARI AKTİFTİR. SİSTEM OTOMATİK GÜNCELLENİP HAYAT BİLGİSİ VE FEN BİLİMLERİ KONULARI DA YARIN EKLENECEK.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Tüm Hakları Saklıdır © 2021 www.ufukkoca.com