Bilgi

İlkokul 1.Sınıf E Sesi Fasikülü

İlkokul 1.Sınıf E Sesi Fasikülü


İlkokul 1.Sınıf E Sesi Fasikülü ile öğrencilerimiz okuma yazmaya başlatıyoruz. Bakanlığın verdiği harf sırasına ve öğretim programına uygun şekilde hazırladığımız ilkokul 1.sınıf e sesi fasikül çalışmamızı umarım beğenirsiniz. Birinci sınıf e harfi fasikül çalışmasını sitemizden ücretsiz indirebilirsiniz. Öğretmen arkadaşlarınızla ya da çevrenizle paylaşmayı unutmayın.

İlkokul 1.Sınıf E Sesi Fasikülü Ufuk Koca tarafından özenle hazırlanmıştır. MEB’in harf öğretim programına uygun şekilde hazırlanmıştır.

Önce E sesini hissettirme çalışmaları ile başladık. E sesi tekerlememizi okuyarak sınıfta e sesini hissetmelerini sağlayacağız. Daha sonra e sesi geçen ya da geçmeyen kelimeler söyleyerek e sesini hissettirmeye devam edeceğiz. E sesini iyice kavrayan öğrencilere bu sefer e sesinin sözcüğün neresinde geçtiğini soracağız. Bu şekilde e sesini hissettirme çalışmalarımız bitecek. Artık e sesini yazarak harfe dönüştürme zamanı gelmiş demektir. Önce büyük E harfini yazarak öğrencilere sesi harfe dönüştüreceğiz. Daha sonra küçük e harfini yazacağız. Yazılarımızın MEB’in belirlediği boyutlara uygun olmasına ve yazılış yönüne dikkat ederek yazılmasına önem vermeliyiz.

İlkokul birinci sınıflar için hazırladığımız e harfi fasikülünü bedava indirip kullanabilirsiniz.

1.Sınıf FUFUK OKUMA YAZMA SETİ satın almak için BURAYA TIKLAYIN.

1.Sınıf E sesi fasikülünü, 1.sınıf E harfi fasikülünü aşağıdaki linke tıklayıp indirebilirsiniz.

Kullanım İzni : Siteden indireceğiniz tüm çalışmalarımı sadece fotokopi çekip kullanmanıza izin vardır.
Kullanım Yasakları : Siteden indirdiğiniz çalışmaların ticari amaç ile kullanımı ve bilgisayarda depolanması yasaktır.

E sesi fasikül çalışmaları tamamen özgün bir şekilde Ufuk KOCA tarafından hazırlanmıştır. E sesi hissetme çalışması, e harfi hissetme çalışması, e sesi yazılışı, e harfi yazılışı, e harfi yapboz çalışması, e harfi etkinlikleri, e harfi saat yapımı, e harfi kol saati, e harfi bileklik yapımı, e harfi ile ilgili etkinliklerin yer aldığı çalışmamızı umarım beğenirsiniz.

Boyut 6.01 Mb
İndirildi 1320

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Tüm Hakları Saklıdır © 2021 www.ufukkoca.com