Bilgi

İlkokul 1.Sınıf L Sesi Fasikülü

İlkokul 1.Sınıf L Sesi Fasikülü


İlkokul 1.Sınıf L Sesi Fasikülü ile öğrencilerimiz okuma yazmaya başlatıyoruz. Bakanlığın verdiği harf sırasına ve öğretim programına uygun şekilde hazırladığımız ilkokul 1.sınıf l sesi fasikül çalışmamızı umarım beğenirsiniz. Birinci sınıf l harfi fasikül çalışmasını sitemizden ücretsiz indirebilirsiniz. Öğretmen arkadaşlarınızla ya da çevrenizle paylaşmayı unutmayın.

İlkokul 1.Sınıf L Sesi Fasikülü Ufuk Koca tarafından özenle hazırlanmıştır. MEB’in harf öğretim programına uygun şekilde hazırlanmıştır.

Önce L sesini hissettirme çalışmaları ile başladık. L sesi tekerlememizi okuyarak sınıfta L sesini hissetmelerini sağlayacağız. Daha sonra l sesi geçen ya da geçmeyen kelimeler söyleyerek l sesini hissettirmeye devam edeceğiz. L sesini iyice kavrayan öğrencilere bu sefer l sesinin sözcüğün neresinde geçtiğini soracağız. Bu şekilde l sesini hissettirme çalışmalarımız bitecek. Artık l sesini yazarak harfe dönüştürme zamanı gelmiş demektir. Önce büyük L harfini yazarak öğrencilere sesi harfe dönüştüreceğiz. Daha sonra küçük e harfini yazacağız. Yazılarımızın MEB’in belirlediği boyutlara uygun olmasına ve yazılış yönüne dikkat ederek yazılmasına önem vermeliyiz.

İlkokul birinci sınıflar için hazırladığımız l harfi fasikülünü bedava indirip kullanabilirsiniz.

1.Sınıf FUFUK OKUMA YAZMA SETİ satın almak için BURAYA TIKLAYIN.

1.Sınıf L sesi fasikülünü, 1.sınıf L harfi fasikülünü aşağıdaki linke tıklayıp indirebilirsiniz.

Kullanım İzni : Siteden indireceğiniz tüm çalışmalarımı sadece fotokopi çekip kullanmanıza izin vardır.
Kullanım Yasakları : Siteden indirdiğiniz çalışmaların ticari amaç ile kullanımı ve bilgisayarda depolanması yasaktır.

L sesi fasikül çalışmaları tamamen özgün bir şekilde Ufuk KOCA tarafından hazırlanmıştır. L sesi hissetme çalışması, l harfi hissetme çalışması, l sesi yazılışı, l harfi yazılışı, l harfi yapboz çalışması, l harfi etkinlikleri, l harfi saat yapımı, l harfi kol saati, l harfi bileklik yapımı, l harfi ile ilgili etkinliklerin yer aldığı çalışmamızı umarım beğenirsiniz.

Boyut 7.02 Mb
İndirildi 1374

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Tüm Hakları Saklıdır © 2021 www.ufukkoca.com